Piirihallitus

Puheenjohtaja
Jorma Winter
puh. 040 511 0546
jorma.winter@outlook.com⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Varapuheenjohtaja
Matkavastaava
Leena Jääskeläinen
puh. 0400 435 295
aihkirova@gmail.com

Sihteeri
Timo Tervo
puh. 0400 698 807
timo.juhani.tervo@gmail.com 

Taloudenhoitaja
Jäsenrekisterivastaava
Meeri Toivanen
puh. 040 560 3645
meeri.toivanen@iki.fi

Nettisivuvastaava
Koulutusvastaava
Juhani Juvonen
puh. 0440 848 006
juhaniju@gmail.com

Varajäsenrek.vastaava
Esa Takala
puh. 0400 509 122
esa.k.takala@outlook.com

Jäsen


Jäsen

Jäsen
Marja-Leena Laitinen
puh. 040 515 5814
marja-leena.laitinen@kemi.fi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Jäsen
Mirja Kukka
puh. 0440 175 350
mirja.kukka@elisanet.fi

Jäsen
Eino Majava
puh. 040 504 6482
emajava49@hotmail.com⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Jäsen
Sirkka Ruoho
puh. 040 771 9714
sirkka.ruoho@luukku.com

Rohkeasti Seniori yhteyshenkilöt
Leena Jääskeläinen ja Jorma Winter, varalla Juhani Juvonen
(ks. yhteystiedot yllä)

Edustus

Lapin Eläkeläisjärjestöjen Neuvottelukunta
Jorma Winter  
Varajäsen Leena Jääskeläinen
(ks. yhteystiedot yllä)

Leena Jääskeläinen on Senioriliiton valtuuston puheenjohtaja.
Hän on myös varapuheenjohtaja European Seniors' Union'issa (ESU).

Marja-Leena Laitinen on Senioriliiton valtuuston jäsen