Piirihallitus

Puheenjohtaja
Eino Majava
puh. 040 504 6482
emajava49@hotmail.com

Varapuheenjohtaja
Marja-Leena Laitinen
puh. 040 515 5814
marja-leena.laitinen@kemi.fi

Sihteeri

Olli Vikman
puh. 0400 138768
olli.vikman@pp.inet.fi  

Rahastonhoitaja
Jäsenrekisterivastaava
Meeri Toivanen
puh. 040 560 3645
meeri.toivanen@iki.fi

Jäsen
Anneli Kuortti
puh. 050 358 4103
anneli.kuortti@luukku.com

Jäsen
Raili Sieppi
puh. 0400 399 088
sieppi.raili@gmail.com

Matkavastaava
Leena Jääskeläinen
puh. 0400 435 295
leena.jaas@pp.inet.fi

Varajäsenrek.vastaava
Esa Takala
puh. 0400 509 122
esa.k.takala@outlook.com

Nettisivuvastaava
Koulutusvastaava
Juhani Juvonen
puh. 0440 848 006
juhaniju@gmail.com

Rohkeasti Seniori yhteyshenkilö
Jorma Winter
puh. 040 511 0546
jorma.winter@outlook.com

Jäsen
Mirja Kukka
puh. 0440 175 350
mirja.kukka@elisanet.fi

Jäsen
Salme Pihlajamaa
puh.044 989 4464 

Edustus

Lapin Eläkeläisjärjestöjen Neuvottelukunta
Eino Majava  (ks. yhteystiedot yllä)
Varajäsen Raili Kerola
puh. 040 737 7813
raili.kerola@pp.inet.fi

Leena Jääskeläinen on Senioriliiton valtuuston puheenjohtaja.

Hän on myös varapuheenjohtaja European Seniors' Union'issa (ESU).